Temporary Insanity


pagari piparkook

Tänase hommikuga kulutasin ära kilo võid, kaksteist muna, pea kaks kilo kuivatatud puuvilju ja nii mõndagi veel. Nimelt tegin ma nn Triibiku keeksi (juba neljas aasta järjest, igal aastal vähemalt kolm tükki ja puudugi jääb) ja piparkoogitainast (esimest korda elus, tundub, et sai hea). Mõnus.

Mul on puhkus. Ja siis on veel kolm ja pool tööpäeva ning seejärel olen vaba inimene. Õigemini pooleldi vaba, sest pean tuhatnelja hakkama oma doktoritööga tegelema. Aga ikkagi iseenda peremees ja ei pea päevast päeva kokku puutuma olukordadega, mis frustreerivad ega kellelegi kasuks tule. Vaene muidugi ka, sest doktoritoetus on meil teatavasti sotsiaaltoetus (ja selle väärilise suurusega), aga usun (veel), et mõnded asjad on rahast olulisemad.

Kõige sellega seoses on oodata, et ka see blogi hakkab vaikselt uuele elule ärkama, sest vabadus toob kaasa ka nokitsemistuhina. Viimase (hullumeelse) töökuu jooksul olen ilusamast ja mõnusamast elust unistamise saatel kõvasti kudunud – kolm salli, kaks mütsi, pool kampsunit.

Kuna pilte (mida eile kõikvõimalikest vidinatest hoolsasti klõpsisin) ei viitsi praegu arvutisse tõmmata, jätan lõpetuseks hoopis ühe inspireeriva lingi. Dos Family on väga tore koht, eriti nende koduvisiidid.


Lisa kommentaar so far
Lisa kommentaarLisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s%d bloggers like this: